1. Nie umiem narysować nawet prostej kreski, czy jest dla mnie jakaś nadzieja?
Co druga osoba zadaje nam to pytanie. Jeśli się czegoś nigdy nie trenowało to oczywistą rzeczą jest, że się tego nie potrafi:) Każdy może nauczyć się rysować, podobnie jak każdy nauczył się pisać. Najważniejsza jest motywacja, ale skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że Ci jej nie brakuje:)
2. Jak mogę zapisać się na kurs?
Poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.
3. Kiedy mogę zapisać się na kurs?
Każdy otrzymuje indywidualny program nauczania, więc w dowolnym momencie. Rezerwacji miejsca na zajęciach w konkretnym terminie najlepiej dokonać jak najwcześniej, bo decyduje kolejność zgłoszeń.
4. Ile osób liczy każda grupa?
W każdej grupie przewidziane jest od 5 do 14 osób. Prowadzący ma ciągły kontakt z każdym uczestnikiem kursu.
5. Jakie są formy płatności?
W celu rezerwacji miejsca w grupie należy uregulować opłatę przelewem. W treści przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz nazwę miesiąca, w którym będzie realizowany pakiet. W kolejnych miesiącach można płacić przelewem bądź gotówką na zajęciach do 10 dnia każdego miesiąca. Dane do przelewu:
Awangarda Szkoła Rysunku i Malarstwa
ul. Nyska 61a/323
Nr konta: 29 1140 2004 0000 3502 7799 4224
6. Co jest potrzebne na pierwszych zajęciach?
Lista materiałów znajduje się w zakładce Kursy. W pracowni udostępniane są deski do rysowania i malowania, ale należy zakupić własną, żeby mieć na czym pracować w domu:)
7. Ile czasu trwają pojedyncze zajęcia?
W zależności od wybranego kursu 2, 3h (zajęcia dla dzieci do 12 lat) albo 4h (13-100 lat).
8. Jakie są opłaty za zajęcia?
120 zł- pojedyncze zajęcia 4h
250 zł- miesięczny pakiet dla dzieci 8-10 lat (zajęcia raz w tygodniu po 2h każde)
300 zł- miesięczny pakiet dla dzieci 8-12 lat (zajęcia raz w tygodniu po 3h każde)
700 zł- pakiet na 3 miesiące (zajęcia raz w tygodniu po 2h każde)
850 zł- pakiet na 3 miesiące (zajęcia raz w tygodniu po 3h każde)
370 zł- miesięczny pakiet standardowy (zajęcia raz w tygodniu po 4h każde)
1000 zł- pakiet na 3 miesiące (zajęcia raz w tygodniu po 4h każde)
9. Nie pasuje mi żaden termin z wymienionych w grafiku, czy jest opcja utworzenia nowej grupy?
Tak, jeśli na dany termin zapisze się minimum pięć chętnych osób. Warto dzwonić w tej sprawie i dowiadywać się czy w danym terminie możliwe jest zorganizowanie zajęć. Często wśród chętnych są już zapisani uczniowie, którzy przepisują się do nowo utworzonej grupy.
10. Lubię rysować i chcę połączyć studia z moją pasją…ale jeszcze nie wiem jakie dokładnie studia wybrać, więc czy jest kurs, który pomógłby mi rozwiać moje wątpliwości?
Polecamy kurs hobbystyczny, jego program tworzony jest na bieżąco w oparciu o potrzeby
i zainteresowania kursanta oraz tematy
z wszystkich kursów specjalistycznych w naszej szkole. Można zatem spróbować rysunku architektonicznego, akwareli czy concept artu.