O NAS

Nauczaniem rysunku i malarstwa zajmujemy się od kilkunastu lat. Nasza szkoła organizuje zajęcia w przyjaznej atmosferze, wśród zgranej grupy ludzi. Zdecydowana większość uczniów to osoby z tzw. polecenia. Dojeżdżają do nas z całego Województwa Dolnośląskiego, zdarzają się nawet kursanci z miast oddalonych o 200 km od Wrocławia!

AWANGARDA

Nasi kursanci otrzymują indywidualny program nauczania, można rozpocząć kurs w dowolnym momencie. Każdej osobie przyświeca inny cel nauki. Część kursantów chce rozwinąć swój warsztat rysunkowy i spróbować swoich sił w malarstwie, więc podsuwamy im preteksty do eksperymentów i i przede wszystkim krok po kroku przeprowadzamy przez wszystkie zagadnienia związane z obranym kierunkiem nauki. Inne osoby przygotowują się do egzaminów na wymarzone studia i już od pierwszych zajęć realizują wypracowany przez lata skuteczny program nauczania pozwalający na szybki rozwój i doskonalenie zdobywanych umiejętności. Każdy kursant ma inne zainteresowania i predyspozycje artystyczne, dlatego tak ważne jest dla nas indywidualne podejście umożliwiające zbudowanie własnego stylu.