FAQ

1. Nie umiem narysować nawet prostej kreski, czy jest dla mnie jakaś nadzieja?
Co druga osoba zadaje nam to pytanie. Jeśli się czegoś nigdy nie trenowało to oczywistą rzeczą jest, że się tego nie potrafi:) Każdy może nauczyć się rysować, podobnie jak każdy nauczył się pisać. Najważniejsza jest motywacja, ale skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że Ci jej nie brakuje:)
2. Jak mogę zapisać się na kurs?
Poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.
3. Kiedy mogę zapisać się na kurs?
Każdy otrzymuje indywidualny program nauczania, więc w dowolnym momencie. Rezerwacji miejsca na zajęciach w konkretnym terminie najlepiej dokonać jak najwcześniej, bo decyduje kolejność zgłoszeń.
4. Ile osób liczy każda grupa?
W każdej grupie przewidziane jest od 5 do 12 osób. Prowadzący ma ciągły kontakt z każdym uczestnikiem kursu.
5. Jakie są formy płatności?
Opłatę za lekcje można uregulować gotówką bezpośrednio na zajęciach, bądź przelewem minimum dwa dni przed rozpoczęciem zajęć. W treści przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz datę odbytych zajęć (w przypadku pakietów wystarczy podać imię i nzwisko kursanta i nazwę miesiąca). Dane do przelewu:
Awangarda Szkoła Rysunku i Malarstwa
ul. Nyska 61a/323
50-505 Wrocław
Nr konta: 29 1140 2004 0000 3502 7799 4224
6. Co jest potrzebne na pierwszych zajęciach?
Lista materiałów znajduje się w zakładce Kursy. W pracowni udostępniane są deski do rysowania i malowania, ale należy zakupić własną, żeby mieć na czym pracować w domu:)
7. Ile czasu trwają pojedyncze zajęcia?
Jedna lekcja trwa 4h z czego 3h są płatne, a czwarta godzina jest darmowa, więc można wyjść wcześniej, zjeść posiłek, przejść się do sklepu itp., bądź oczywiście intensywnie rysować/ malować do samego końca:) Lekcja dzieci do 12 roku życia trwa 2h + 1h gratis.
8. Jakie są opłaty za zajęcia?
100zł- pojedyncze zajęcia 4h
250zł- miesięczny pakiet dla dzieci(zajęcia raz w tygodniu po 3h każde)
200 zł- miesięczny pakiet dla dzieci (zajęcia raz w tygodniu po 2h każde)
300zł- miesięczny pakiet standardowy (zajęcia raz w tygodniu po 4h każde)
850 zł- pakiet na 3 miesiące (zajęcia raz w tygodniu po 4h każde)
9. Nie pasuje mi żaden termin z wymienionych w grafiku, czy jest opcja utworzenia nowej grupy?
Tak, jeśli na dany termin zapisze się minimum pięć chętnych osób. Warto dzwonić w tej sprawie i dowiadywać się czy w danym terminie możliwe jest zorganizowanie zajęć. Często wśród chętnych są już zapisani uczniowie, którzy przepisują się do nowo utworzonej grupy.
10. Lubię rysować i chcę połączyć studia z moją pasją…ale jeszcze nie wiem jakie dokładnie studia wybrać, więc czy jest kurs, który pomógłby mi rozwiać moje wątpliwości?
Polecamy kurs hobbystyczny, jego program tworzony jest na bieżąco w oparciu o potrzeby
i zainteresowania kursanta oraz tematy
z wszystkich kursów specjalistycznych w naszej szkole. Można zatem spróbować rysunku architektonicznego, akwareli czy concept artu.